Hakkımızda

Profesyonel Hizmetler

Firma olarak sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan tüm sistemleri en iyi şekilde uygulamaktayız.

Yeni Nesil Nakliyat Hizmetleri

Firmamız üstün kalite hizmet anlayışı içinde sizlerin bu alanda hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlar.

İdeal Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyatta müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet sunan şirketimiz, aynı zamanda kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu başarılı faaliyetleri ile sektörün en çok güvenilir hizmet veren şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Taşınma işlemlerinde müşterilerimizin karşılaşabileceği ya da herhangi bir şekilde karşılaştığı tüm sorunlarda, anında çözüm odaklı faaliyet gösteren deneyimli personelimiz, ayrıca müşterilerimizin yaşadıkları fiziksel ve psikolojik yorgunluğu azaltacak hizmetler gerçekleştirmektedir.

Eşyaların sorunsuz bir şekilde ilk adresten ikinci adrese kadar taşınmasında paketleme ve ambalajlama aşaması da dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet sunan firmamız, aynı zamanda geniş araç filosu ile sektörde kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimizin geniş araç filosunda İstanbul asansörlü nakliyat için uygun araçların yanı sıra, şehirler arası taşımacılığa uygun son model kamyonlar, ofis taşımacılığı için ihtiyaç duyulan geniş dorseli kamyonlar ve şehir için parça eşya taşımacılığı için tercih edilen küçük kamyonetler bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şirketimizin geniş araç filosunda yer alan tüm araçlarımızın bakımları, deneyimli personelimiz ve teknikerlerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca şirketimizin görev aldığı tüm taşımacılık işlemlerinden önce de gerekli kontroller uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde taşımacılık işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Nakliyat sektöründe önde gelen köklü şirketler arasında yer alan İdeal Nakliyat firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdüğü hizmetleri şunlardan oluşmaktadır:

  • İstanbul Evden eve nakliyat
  • İstanbul Evden eve sigortalı nakliyat
  • İstanbul Evden eve asansörlü nakliyat
  • İstanbul Ofis ve iş yeri nakliyatı
  • İstanbul Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
  • İstanbul Şehir içi nakliyat
  • İstanbul Şehirler arası nakliyat
  • İstanbul Kurumsal nakliyat
  • İstanbul Parça eşya nakliyatı

Tüm bu hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirketimiz aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat politikasıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Öğrencisinden bekarına, çekirdek ailesinden geniş ailesine ve hatta işyeri sahiplerine kadar her bütçeye uygun şekilde hizmet sunan firmamız bu alanda sektörün en deneyimli ve güler yüzlü personeline sahiptir. Her biri taşımacılık sektörünün içinden yetişmiş çalışanlarımız, taşınma faaliyetlerinde ihtiyaç ve talepleri çok iyi analiz ederek buna uygun hizmet sunmaya gayret etmektedir.

idealnakliyatbeyazlogo.png
İstanbul İdeal Nakliyat firması, 25 yılı aşkın bir süredir sektörde vermiş olduğu profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde her geçen gün ün salan, alanında uzman bir firmadır. Eşyaların taşınmasında kendine has çözümleri, yeni nesil geniş araç filosu ile aynı gün içerisinde birçok nakliyat hizmeti verebilmektedir. Profesyonelliğin ön planda tutulduğu eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.