Vizyon

Profesyonel Hizmetler

Firma olarak sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan tüm sistemleri en iyi şekilde uygulamaktayız.

Yeni Nesil Nakliyat Hizmetleri

Firmamız üstün kalite hizmet anlayışı içinde sizlerin bu alanda hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlar.

Nakliyat sektörüne damga vurmuş bir firma olarak İdeal Nakliyat, çalışmalarını sürdürmeye ve gelecekteki planları için adımlar atmaya devam etmektedir. Şirket yöneticilerimiz ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz, özverili bir şekilde nakliyat sektörüne hizmet vermeyi sürdürmektedir. Hizmet verirken aynı zamanda sektöre katkı sağlamaya ve yenilikler getirmeye çalışan şirketimiz bunu gerçekleştirebilmek için araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar neticesinde elde edilen veriler ışığında yeni yöntemlerin bulunması ve nakliyenin daha güvenli, daha hızlı bir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu amacı gerçekleştirmekle beraber şirketimizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyet seviyesini maksimuma getirmek hedeflenmektedir. Vizyonumuz dahilinde en üst sıralarda bulunan bu hedef sayesinde müşterilerimizin yanında firmamızın da olumlu etkilenmesi için maliyeti düşük, verimliliği yüksek teknikler aranmaktadır.

Güvenli Nakliyat Alanındaki Çalışmalarımız

İdeal Nakliyat olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde nakliyat işlemlerinin vatandaşlarımızı strese soktuğu tespit edilmiştir. Şirketimiz bu stresin tamamen ortadan kaldırılması ve vatandaşlarımızın güven içinde hizmet alabilmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Sunulan bu çözümler sayesinde nakliyatın güvenilir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Güven duygusunu arttırmak için firmamız tarafından nakliyat araçlarının konumunu anlık olarak tespit edebilecek ve personellerden bilgi alınabilecek bir uygulama oluşturulması planlanmaktadır. İstanbul Evden eve nakliyat sektörüne yeni bir soluk getirecek bu uygulama sayesinde Türkiye’deki herkesin güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetine ulaşabilmesi amaçlanmaktadır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için firmamız tarafından sürekli olarak geliştirme çalışmalarına yatırım yapılmaktadır. Bu yatırımlar sayesinde müşterilerimizin sayısının katlanacağı ve şirketimizin yavaş yavaş dünya çapında bir kuruluş haline geleceği öngörülmektedir.

Paketleme ve Ambalajlama Alanındaki Çalışmalarımız

Şirketimiz nakliyat sırasında kullanılan eşya paketleme ve ambalajlama malzemelerinin daha güçlü ve daha düşük maliyetli bir hale getirilmesi için çabalamaktadır. Yapılan araştırmaların sonuç vermesi dahilinde müşterilerimize daha ekonomik ve eşyaların zarar görme ihtimali daha düşük bir nakliyat hizmeti sunulması planlanmaktadır. Bu planların en kısa sürede gerçekleşebilmesi için firmamız tarafından yeni tespit edilen teknikler ve sektöre yeni giren ambalajlar test edilmektedir. Test edilen ve daha iyi sonuçlar verdiğine kanaat getirilen ambalajlar ve paketleme teknikleri daha iyilerini keşfedene kadar kullanılmaktadır.

 

idealnakliyatbeyazlogo.png
İstanbul İdeal Nakliyat firması, 25 yılı aşkın bir süredir sektörde vermiş olduğu profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde her geçen gün ün salan, alanında uzman bir firmadır. Eşyaların taşınmasında kendine has çözümleri, yeni nesil geniş araç filosu ile aynı gün içerisinde birçok nakliyat hizmeti verebilmektedir. Profesyonelliğin ön planda tutulduğu eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.